Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube

Pracownia protetyczna – protezy zębowe i inne rozwiązania

Pracownica protetyczna - Dental Prestige - Centrum Stomatologiczne w Poznaniu

Pracownia protetyczna w Centrum Stomatologii Dental Prestige w Poznaniu to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej. Laboratorium zajmuje się wykonywaniem pełnej gamy prac protetycznych.

Dzięki owocnej współpracy między pacjentem, lekarzem i technikiem zapewniamy odpowiednie protezy zębowe oraz inne rozwiązania protetyczne. Reprezentują one nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale też odznaczają się dużymi walorami estetycznymi i komfortem użytkowania.

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanym technikiem dentystycznym, który dba o jakość prac oraz punktualność, które są najlepszą wizytówką naszej pracowni. Wiedza i wieloletnia praktyka pozwalają sprostać indywidualnym potrzebom i wymaganiom pacjenta.

Protezy w Poznaniu - Dental Prestige

Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, m.in. przez uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach, pracujemy według najnowszych trendów współczesnej protetyki.

Wszystkie protezy zębowe i inne prace protetyczne wykonujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz materiałach renomowanych firm, posiadających wszystkie niezbędne atesty.

Naszym atutem jest solidność wykonanych prac, fachowa i profesjonalna obsługa oraz najkrótszy możliwy termin wykonania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.